Porady

Markiza werandowa – najlepsza osłona przeciwsłoneczna na werandę do samodzielnego montażu

Weranda to doskonałe miejsce do odpoczynku. Każdy, kto ma dom i może sobie na nią pozwolić nie powinien się dłużej zastanawiać. Decydując się na przeszkloną werandę, można postawić na kompleksowy montaż profesjonalistów albo wykupić cały system do budowy werandy i zamontować samodzielnie. Weranda do samodzielnego montażu nie odbiega w jakości od tych tych, które są budowane przez profesjonalną ekipę, a dzięki naszym rozwiązaniom sam montaż jest niesamowicie prosty. Nieważne, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, warto pomyśleć też nad tym, by nasz wymarzony relaks był w 100% komfortowy. Nawet, gdy na zewnątrz panują upały i mocno świeci słońce. Należy wybrać odpowiednią  osłonę przeciwsłoneczną. Polecamy markizę werandową.

Markiza werandowa - osłona przed słońcem werandy do samodzielnego montażu

Markiza werandowa – komfortowe odpoczywanie

Latem, gdy słońce jest naprawdę mocne, odpoczynek na werandzie może być nieprzyjemny. Warto więc rozejrzeć się za praktycznym rozwiązaniem, czyli za osłoną przeciwsłoneczną. Świetnie sprawdzi się markiza werandowa. Jeśli weranda do samodzielnego montażu to coś, na co właśnie się zdecydowałeś, to warto od razu już rozejrzeć się za odpowiednią markizą werandową. Można ją zainstalować zaraz po montażu werandy. Markiza werandowa zapewnia przyjemny cień i osłania przed nadmiernym promieniowaniem UV. Pozwala cieszyć się z błogiego odpoczynku latem nawet, gdy świeci mocne słońce.

Stylowy wygląd i skuteczność

Markiza werandowa to dodatek, który skutecznie ochroni Cię przed słońcem podczas błogiego wypoczynku na werandzie. Jest to bardzo smukły i zgrabny element, który w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na estetykę werandy. Wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Została zaprojektowana w taki sposób, żebyś nie musiał wybierać między funkcjonalnością a wyglądem.

Intuicyjna obsługa

Markizy werandowe są niesamowicie proste w obsłudze. Tym bardziej, jeśli dałeś sobie radę z werandą do samodzielnego montażu, z łatwością poradzisz sobie z markizą werandową. Do regulacji takiej markizy można wybrać sterowanie elektryczne przy wykorzystaniu silnika Somfy. Może też być on wyposażony w przełącznik obrotowy i pilot. Ponadto markiza werandowa może być sterowana zdalnie za pomocą iPhone’a, iPada, smartfona lub tabletu z Androidem.

Solidna konstrukcja

Markiza werandowa ma bardzo solidną i praktyczną konstrukcję. Poszycie markizy zsuwa się po zadaszeniu przy pomocy prowadnic. Tkaninę oraz ramiona markizy przed wiatrem i deszczem chroni wąska aluminiowa kaseta o zaokrąglonym kształcie. Odpowiednia grubość ścianki aluminium w kasetce oraz grubość warstwy lakieru zabezpiecza markizę nawet przed ekstremalną pogodą. Ponadto przy tworzeniu markizy – w kasetach – wykorzystano specjalny lakier, który jest odporny na promieniowanie UV oraz  korozję.

Markiza na werandę do samodzielnego montażu – szeroka oferta

Markizy werandowe to bardzo nowoczesne i stylowe rozwiązanie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bardzo szeroki wybór wzorów tkanin. Chcemy, by idealnie wpisywały się w klimat całej nieruchomości i otoczenia. Co więcej, nasze markizy są odporne na wodę, brud i inne czynniki atmosferyczne.

Przeczytaj także:

Czym wyłożyć taras?

Nasza gwarancja

atrakcyjna cena

Atrakcyjna cena

transport i montaż

Transport i montaż

stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja

najwyższa jakość

Najwyższa jakość