O nas

Kim jesteśmy?


Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w tworzeniu najlepszych systemów aluminiowych, zadaszeń tarasowych i szklanych werand. Połączenie naszej wiedzy i doświadczenia pozwala na opracowanie najlepszych i innowacyjnych rozwiązań. Największą satysfakcję dają nam zadowoleni Klienci. Spełnianie Waszych oczekiwań to dla nas priorytet.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości produkty. Nasze systemy cechują się najwyższymi standardami, a dowodem na to są posiadane certyfikaty techniczne, atesty oraz deklaracje zgodności z normami europejskimi CE. Jako specjaliści w tej branży, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości oferty. W naszych projektach opieramy się na stonowanej kolorystyce, która doskonale komponuje się z otoczeniem domu i ogrodu.

Zespół profesjonalistów

Każdy nasz Klient może liczyć na naszą pomoc już od pierwszego kontaktu. Nasz zespół składa się z wysoce wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasze prace niejednokrotnie zdobywały różnorodne branżowe nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde Wasze pytania, czy wątpliwości, jeśli pojawią się na etapie samodzielnego montażu. Dzięki współpracy z naszą firmą otrzymują Państwo profesjonalne doradztwo oraz wysokiej jakości produkt, na który zapewniamy 10-letnią gwarancję.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych systemach i usługach, zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Opinia Klienta

5 gwiazdek

Wszystko tak jak ustalone wcześniej, szybko, czystko, schludnie, bez żadnych problemów, cena przystępna.
W 100 procentach firma godna polecenia.

Opinia Klienta

5 gwiazdek

Jestem w pełni zadowolony z wykonanej pracy. Pracownicy solidni, taktowni i kulturalni.
Z pewnością będę polecał Państwa swoim znajomym.

Nasza gwarancja

atrakcyjna cena

Atrakcyjna cena

transport i montaż

Transport i montaż

stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja

najwyższa jakość

Najwyższa jakość