Porady

Screen z zamkiem na werandę – skuteczna ochrona przed słońcem

Domową strefę relaksu może stanowić otwarty taras, otwarta weranda, szklana weranda, ogród zimowy. Niezależnie na co postawisz, warto zainteresować się także tym, w jaki sposób skutecznie chronić tę strefę przed słońcem. W upalne, letnie dni może ono Ci bardzo przeszkadzać w przyjemnym wypoczynku. Rażące słońce i wzrost temperatury, także w mieszkaniu, może powodować, że zamiast spokoju, będziesz odczuwał dyskomfort. Mamy na szczęście sprawdzone rozwiązanie, które sprawią, że intensywne słońce, chłodne podmuchy wiatru, czy nawet owady, nie będą zakłócać Twojej strefy zen! Poznaj zewnętrzne rolety typu screen. Są nie tylko funkcjonalne, ale i eleganckie. Takie screeny z zamkiem dobrze prezentują się w większości rozwiązań.

Screen z zamkiem na werandę - skuteczna ochrona przed słońcem

Ochrona przed słońcem, wiatrem, owadami i kurzem

Screeny z zamkiem można zamontować w większości wspomnianych rozwiązań. Niezależnie, czy chodzi o taras, werandę, czy ogród zimowy. Screeny z zamkiem są to nowoczesne wiszące osłony przeciwsłonecznie. Można nimi blokować otwory nawet do 30 m2. Są także odpowiednie do przyciemniania szyb, które są narażone na dużą ekspozycję na słońce. Tkaniny takich screenów są wykonane z najwyższej jakości włókna szklanego, dzięki czemu skutecznie chronią przed promieniowaniem UV i odbijają słońce. Co ważne, nie odcinają przy tym całkowicie dopływu światła słonecznego i nie ograniczają widoku. Dodatkowo takie rolety są odporne na wiatr. Płynnie integrują się z ramą prowadnicy i nie łopoczą na wietrze.

Screen z zamkiem jest wykonany w taki sposób, by tkanina utrzymywała się w odpowiednim napięciu, a mechanizm, który jest odpowiedzialny za opuszczanie i podnoszenie screenów był cichy i wytrzymały na uderzenia. Jest on sterowany na przycisk. Rolety można łatwo utrzymać w czystości. Są wykonane z odpowiednich materiałów, które są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Odpowiedni materiał rolet pozwala na zwijanie ich na mokro, co również ułatwia konserwację. Screeny skutecznie osłaniają użytkowników przed wysokimi temperaturami, nieprzyjemnymi powiewami wiatru, a także przed kurzem, brudem unoszącym się w powietrzu i owadami. 

Przeszklony taras, szklana weranda, czy ogród zimowy wyglądają pięknie, ale w upalne dni temperatury mogą wewnątrz sięgać nawet do 50 stopni Celsjusza! Duże screeny z zamkiem błyskawicznym ochronią Cię przed niebezpiecznie wysokimi temperaturami i zmniejszą koszty eksploatacyjne budynku wspierając pracę klimatyzatorów. Jeżeli lubisz rośliny i planujesz je hodować właśnie w tych miejscach, to również jest to argument “za” zamontowaniem screenów. Takie rozwiązanie pomoże przetrwać tym roślinom, dla których zbyt wysokie temperatury i palące słońce może być zabójcze.

Zapewnij sobie prywatność w eleganckim stylu!

Zdecydowaną zaletą screenów z zamkiem błyskawicznym jest prywatność, którą nam zapewniają i poczucie swobody domowników i gości. Rolety tworzą klimatyczną strefę odgrodzoną od oczu sąsiadów, czy przechodniów. Nie ograniczają przy tym w 100% dopływu dziennego światła i nie zasłaniają tego, co dzieje się na zewnątrz. Od wewnętrznej strony wciąż możesz spokojnie obserwować to, co dzieje się na zewnątrz.
Dzięki temu, że aktualnie na rynku jest bogata oferta takich rolet, a producenci screenów oferują szeroką paletę wzorów i kolorów, możesz wybrać taki, który będzie odpowiadał Twoim gustom, a przy tym będzie odpowiednio spełniał swoje funkcje. Zwróć także uwagę na to, by screen z zamkiem pasował do fasady budynku i nie zakłócał jego designu. Rura nawojowa rolety jest w pełni osłonięta przez kompaktową kasetę, w której chowa się ona po podniesieniu. Rama nie posiada widocznych punktów mocowania. Cały system jest nowoczesny, wygląda elegancko i szykownie.

Screen zamkiem błyskawicznym to jedno z najbardziej stylowych i praktycznych rozwiązań. Dzięki niemu zwiększysz komfort korzystania z tarasu, szklanej werandy, czy ogrodu zimowego nie tracąc przy tym na designie i eleganckim wyglądzie tego miejsca.

Zobacz także:

Markiza werandowa – najlepsza osłona przeciwsłoneczna na werandę do samodzielnego montażu

Nasza gwarancja

atrakcyjna cena

Atrakcyjna cena

transport i montaż

Transport i montaż

stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja

najwyższa jakość

Najwyższa jakość