Porady

Weranda DIY a szyby przesuwne. 7 zalet tego rozwiązania

Szklane szyby przesuwne na werandzie DIY to bardzo praktyczne rozwiązanie, które przypadnie też do gustu osobom lubiącym estetykę i nowoczesny styl. Szyby przesuwne chronią wnętrze werandy od wiatru, smogu, czy hałasu tworząc przestrzeń, w której można się zrelaksować i w pełni odpocząć. Wybierając takie rozwiązanie możesz cieszyć się doskonale oświetlonym miejscem, w którym można spędzać czas w otoczeniu natury nawet w niepogodę. Jakie są jeszcze zalety szyb przesuwnych? Poniżej wszystkie korzyści z wyboru takiego rozwiązania!

1. Estetyczne połączenie strefy ogrodowej z wnętrzem domu

Przeszklona zabudowa tarasu doskonale komponuje się z większością konstrukcji domów. Ma nowoczesny i minimalistyczny styl. Decydując się na werandę do samodzielnego montażu lub zabudowę tarasu należy mieć na uwadze, by całość pasowała do stylu domu i ogrodu.

Weranda DIY a szyby przesuwne

2. Można spędzać czas w otoczeniu natury bez względu na pogodę

Zdarza się, że pogoda w naszym kraju bywa kapryśna. Szyby przesuwne na tarasie pozwalają nam cieszyć się możliwością spędzania czasu blisko natury nawet, gdy na zewnątrz pada, czy wieje silny wiatr. Wewnątrz szklanej werandy DIY z szybami przesuwnymi  tworzymy bezpieczną przestrzeń, w której można się zrelaksować w otoczeniu strefy ogrodowej.

Weranda DIY: szyby przesuwne. 7 zalet tego rozwiązania

3. Solidność konstrukcji

Wiele osób może obawiać się szyb przesuwnych na tarasie ze względu na pozory lekkości konstrukcji. Tymczasem przeszklona zabudowa tarasu DIY jest niezwykle trwała i solidna.

Weranda DIY a szyby przesuwne

4. Całkowita przejrzystość

Szyby przesuwne na werandę DIY zapewniają izolację akustyczną i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (smog, opady, wiatr) oraz promieniowaniem UV, a przy tym są w pełni przejrzyste. Możemy podziwiać piękne widoki niezależnie od pogody.

Weranda DIY: szyby przesuwne. 7 zalet tego rozwiązania
fot. eWeranda.pl

5. Innowacyjne rozwiązania na lata

Przeszklona zabudowa werandy DIY to estetyczne rozwiązanie na lata. Jest solidne i trwałe.

Innowacyjne rozwiązania na lata

6. Szyby przesuwne w werandzie DIY: łatwość montażu

System szyb przesuwnych możesz zamontować samodzielnie po konsultacji z naszymi specjalistami. Montaż takich szyb nie wymaga prac murarskich, gdyż prowadnice montowane są na poziomie podłogi. Bez problemu samodzielnie poradzisz sobie z tą zabudową.

Weranda DIY: szyby przesuwne. 7 zalet tego rozwiązania
fot. eWeranda.pl

7. Dodatkowa przestrzeń

Szyby przesuwne w werandzie DIY to dodatkowa zaoszczędzona przestrzeń. Aranżując wnętrze nie musisz martwić się o to, w którą stronę otwierają się drzwi, by ustawić odpowiednio meble, czy inne elementy. Szyby przesuwne nie zabierają przestrzeni w Twojej werandzie.

Decydując się na werandę do samodzielnego montażu pamiętaj, że to zakup na lata. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i Twojego budżetu. Podpowiemy, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze i najbardziej praktyczne.

Przeczytaj także:

Na jakie szczegóły zwracać uwagę przy montażu zadaszeń tarasów z poliwęglanu komorowego?

Nasza gwarancja

atrakcyjna cena

Atrakcyjna cena

transport i montaż

Transport i montaż

stabilna konstrukcja

Stabilna konstrukcja

najwyższa jakość

Najwyższa jakość